10. detsember 2015

Yearbook ja YFU jõulupidu

Tere jälle üle pika aja.

Võib-olla keegi mäletab, et eelmise aasta oktoobris tellisin ma endale kooli aastaraamatu. Tellides märkisin aadressiks oma Eesti kodu aadressi. Enne suve juba ujumast üks tüdruk saatis meile Jennyga  insta meist pildi, mis aastaraamatus oli. Mina aga ei saanud ega saanud raamatut.
Suvel kirjutasin ISL naisele, et äkki tema saaks uurida, kus minu raamat on. Lubas uurida, kui kool pihta hakkab. Septembri alguses kirjutasin talle kaks korda, aga ta pole mulle siiani üldse vastanud.

Võtsin siis millalgi septembris kooli kodulehekülje lahti ja saatsin seal kõikidele üldtöötajatele meilidele kirjad :D 3 tükki vastas, üheks nende seas oli ka minu craft clubi õpetaja. Selgus, et minu raamat oli koolis täitsa olemas, aastaraamatutega tegeleva õpetaja käes. Õnneks craft clubi õpetajaga saime asjad niimoodi aetud, et tema saatis mulle raamatu. Nii umbes juba kaks kuud tagasi saingi oma raamatu kätte.

Mõned pildid raamatust


Rohkem inimestest pilte ei teinud, aga tema on siis kriminalistika klassist, Jenny pinginaaber oli ka mõnda aega. Grupitöid tegime nt koos, hästi tore tüdruk

Meie!

Jenny käest küsiti ühe võistluse ajal, et mis ta arvab ujumisest. Siin on ta nimi veel õigesti kirjutatud :D

Oeh, ma hakkasin jälle ujumist igatsema :(

Meie koor ja ka teised koorid

Ainult 2 lehekülge oli koorist ja nii lahe, et minust ka pilt sinna pandi :)

Siin on Jenny nimi juba väga valesti kirjutatud :D


Väike näide sellest, et lõpulehekülgedele saavad vanemad sellised leheküljed tellida. Paljudel oli lausa kaks lehekülge. Vanematel lihtsalt võimalus õnnitleda oma lapsi ja tulevikuks edu soovida läbi raamatu :D

Nii armas, craft clubi õpetaja ise tegi selle roosa lapikese - sobib täitsa hästi :)

Eelmisel laupäeval, viiendal detsembril, toimus Sargveres YFU sissetulnud vahetusõpilaste jõulupidu koos nende hostvanematega. Kuna JO'l panin ma oma emaili kirja, et soovin saada teateid ürituste ja erinevate asjade kohta, mis YFUs toimub, siis sain ma meili, et üritusele on usinaid töömesilasi vaja. Kuna ka asukoht oli väga sobiv, siis tahtsin kindlasti minna.
Väga tore üritus oli, kui õues mängisime, siis jalad külmusid täiega ära, aga muidu polnud midagi hullu.


Laulsime jõululaule

Nii tore, kõik laulsid ilusti kaasa :)


Saime ka klaase värvida

Tublid vabatahtlikud

Eile käisin postkontoris, et Ronale ja tema perele kaart ära saata. Ilusa Kalevi jõulušokolaadi saatsin ka + kaks Kalevi kuldmedalit special Henryle ja Zoele, sest eelmine aasta said nad ka jõuludeks minu käest kaks punast Kalevi šokolaadimedalit :)
Järgmine nädal lähen uuesti ja siis saadan Jenny kaardi ära.

Jenny käis hiljuti Ikeas ja saatis mulle pildi, et kas mäletan.. me jõime seda vana-aastaõhtul :)

Väike meenutus. Uskumatu, et põhimõtteliselt juba aasta tagasi

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar